پخش مویرگی

یکی از خصایص و شاید اشکالات موجود در توزیع محصولات به صورت سنتی همانا تعدد حلقه ها در زنجیره توزیعی است که مابین تولیدکنندگان و یا واردکنندگان با مصرف کننده ی نهایی وجود دارد. لیندو با راه اندازی شبکه پخش مویرگی مدرن و ارتباط مستقیم با مغازه داران، نسبت به کاهش تعداد این حلقه ها اقدام نموده است، از جمله ی این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- ارتباط نزدیک تر لیندو به عنوان تأمین کننده با مغازه داران و مصرف کنندگان.
این عامل موجب گردیده تا خواسته های مغازه داران و مشتریان، نقاط قوت و ضعف محصول، و در یک کلام اطلاعات بازار با واسطه های کمتر و با صحت و دقت بیشتری به لیندو انتقال یابد، که این امر موجب افزایش کیفیت خدمات لیندو و در نهایت افزایش رضایت مصرف کنندگان و مغازه داران خواهد شد.

- کاهش قیمت مصرف کننده محصولات.
به دلیل کاهش واسطه ها در این نوع توزیع و به تبع آن کاهش کارمزدهای ایشان، قیمت مصرف کننده در شبکه مویرگی لیندو به مراتب نسبت به سایر روش ها کاهش یافته است.

- سهولت تأمین کالا برای مغازه داران.
در پخش مویرگی لیندو، بر خلاف روش توزیع محصولات به صورت سنتی، بازاریابان لیندو با حضور در محل فروشگاه مشتریان، نسبت به سفارش گیری و تحویل کالا اقدام می نمایند، که باعث جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان شده و ضمناً با تحویل کالا به صورت حمل رایگان توسط لیندومقدار زیادی کاهش در هزینه های مشتریان صورت خواهد پذیرفت.

در حال حاضر پخش مویرگی تهران و شهرستان ها با پرسنلی مجرب و آموزش دیده مشغول به فعالیت بوده و آماده خدمت رسانی به همکاران گرامی می باشد.


مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه: